• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası
Google Reklam
SİNERJİ TOHUM OLARAK İLKEMİZ BİRLİKTE KAZANMAK.

SEVGİLİ ÜRETİCİ DOSTLARIMIZ VE İŞ PAYDAŞLARIMIZ.

Sinerji Tohum olarak; sizleri sadece satış yapılacak bir mevki olarak görmekten çok, satışını yaptığımız ürünlerle ilgili her şeyi paylaşmak ve bu yolu beraber katetmek amacındayız.

ANCHA F1'in ana sloganını ''Çiftçi kazanırsa, herkes kazanır'' diye seçerken bunu yansıtmaktı amacımız.

Az önce aldığımız bir telefon ve üretici kardeşimizin gecenin bu saatindeki samimiyeti, bizi ilerlediğimiz yolda daha da şevklendirdi.

Biz bir tohum şirketi olarak ilk defa domates dikiminde dikkat edilecek hususları önceden paylaşarak üreticilerimizin eksiklikleri varsa gidermeye çalıştık.

Çeşitlerimizi dikmeden önce üreticilerle görüşerek hazırlıkları dahi çoğu zaman yerinde kontrol ettik. Ulaşamadıklarımıza telefon ile ve buradan ulaşmaya çalıştık.

Dikilen yerlere gerek fiilen giderek, gerekse WhatsApp üzerinden teknik destek verdik.

İş anlayışımız ve ahlaki yapımız gereği; teknik ve pazarlama kadromuzun gücü ile ''Sorundan kaçarak değil, üzerine giderek'' ve üretici kardeşlerimizi sorunuyla yalnız bırakmadan beraberce çözümü ve her daim yanlarında olmayı hedeflemekteyiz.

Her daim kapımız tüm üretici dostlarımız ve tarımın diğer paydaşlarına açıktır. Takıldığınız her konuyu bize iletebilirsiniz.

İnşallah bu yolda Allah bizi utandırmaz.

Önemle; Sinerji Tohum Facebook sayfamızı, teknik bilgilerin sunulduğu ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ-BİTKİ KORUMA Facebook sayfamızı ve www.sinerjitohum.com.tr web sitemizi takip etmeniz yararınıza olacaktır.

Üretici kardeşlerim Sinerji Tohum Ailesi olarak hepinize bereketli ve sağlıklı günler dileriz.

  
1448 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Anket
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret101506
Google Reklam